[2]
87645

Ligue 1: “Osovraženi” Neymar junak tudi na derbiju v Lyonu (video)

20. 9. 2019, 16.12

Nedelja je v Franciji postregla s tremi tekmami v prvoligaški konkurenci. Za uvod sta se Rennes in Lille razšla brez zmagovalca (1:1), pozno popoldne pa je Angers pred domačo publiko povsem razorožil Berićev St. Etienne, ki je izgubil s kar 4:1. Slovenski napadalec je bil na zelenici 67. minut. Večerni spektakel v Lyonu je postregel z izjemno izenačeno tekmo, trenutek odločitve se je zgodil v 87. minuti, ko je zvezdnik PSG-ja Neymar zabil edini gol na tekmi in nesramno bogati zasedbi iz prestolnice prinesel peto zmago v sezoni.

3

(VIDEO) Kek o morebitnem povratku Iličića: Vesel sem, da na igrišču izgleda bolje, a ne moreš imeti 12 napadalcev...Več