page name right

Barcelona

• Juventus in Monaco zadržala prednost
    Juventus  Barcelona

V nogometni ligi prvakov so znani vsi polfinalisti. Madridskima kluboma Realu in Atleticu sta se danes pridružila torinski Juventus in Monaco, ki pri branjenju prednosti s prvih tekem v rezultatskem smislu nista imela večjih težav.

19. april 2017 > 23:07

• Dybala dvakrat v polno za zmago Juventusa
    GettyImages

Nogometaši torinskega Juventusa so si na prvi četrtfinalni tekmi lige prvakov proti Barceloni pred domačimi navijači priigrali lepo prednost pred povratno tekmo. Stara dama je zmagala s 3:0 (2:0) po dveh zadetkih Paula Dybale in enem Giorgia Chiellinija.

11. april 2017 > 22:47

Juan Carlos Navarro

Ostrostrelca Barcelone ni potrebno posebej predstavljati. V zadnjih letih ga pestijo poškodbe in leta toda na trenutke še vedno spomni na svoje najboljše dni, ko je bil nočna mora vseh evropskih moštev. Tokrat je Andorri nasul 8 točk v manj kot minuti. skupno 14 točk v devetih minutah tekme, ob le nem zgrešenem metu.

27. marec 2017 > 15:14

• Juventus Barceloni speljal Buffona
    Gianluigi Buffon

Gianluigi Buffon je na zadnjem dvoboju Serie A prišel do novega velikega mejnika, saj je postal nogometaš, ki je v italijanskem prvenstvu odigral največ minut za moštvo iz Torina. Toda, kot razkriva njegov agent, bi se njegova kariera lahko povsem drugače zasukala. Juventusu je leta 2001 uspelo prelisičiti slovito Barcelono.

21. marec 2017 > 16:47

• Vratar Barcelone na poti v Manchester
    Claudio Bravo

Vratar Barcelone Claudio Bravo naj bi bil na poti v Anglijo, da zaključi svoj dogovor z angleškim prvoligašem Manchester Cityjem. Pogodba za Brava je težka 17 milijonov britanskih funtov, kar je nekaj manj kot 20 milijonov evrov.

23. avgust 2016 > 16:18