page name right

Los Angeles Kings

• Kopitar prebil strelski led, kralji do prve zmage
    Anže Kopitar

V severnoameriški hokejski ligi potekajo tekme prvega kroga končnice. Moštvo Los Angeles Kings je v gosteh po podaljšku z 2:1 premagalo San Jose Sharks ter slavilo prvo zmago v letošnji končnici. San Jose v seriji tako vodi le še z 2:1. Anže Kopitar je bil strelec gola za izenačenje na 1:1 v prvi tretjini, Tanner Pearson pa je zadel za zmago v podaljšku.

19. april 2016 > 08:04

• "Vemo, da lahko spet osvojimo naslov"

Redni del sezone 2015/16 v severnoameriški hokejski ligi NHL je končan. Los Angeles Kings je z drugim mestom v pacifiški skupini hitro pozabil na lanski spodrsljaj. Pred začetkom končnice in lovom na tretji Stanleyjev pokal je Anže Kopitar v pogovoru za spletni portal www.ak-11.com takole strnil svoje misli: "Vemo, da lahko spet osvojimo naslov."

12. april 2016 > 11:46

• Kopitar brez točk, Kralji brez zmage

Moštvo severnoameriške hokejske lige NHL Los Angeles Kings je v noči na torek izgubilo v gosteh pri Vancouver Canucks z 2:3. Slovenec v dresu kraljev Anže Kopitar je poskusil z dvema streloma na gol gostiteljev, a ni bil uspešen. Gola za kralje sta prispevala Tyler Toffoli in Kyle Clifford.

05. april 2016 > 11:20

jonathan quick

Hokejisti Washington Capitals so še drugič v zgodovini te franšize, prvič po sezoni 2009/10, osvojili predsedniški pokal kot najboljša ekipa v rednem delu severnoameriške lige NHL. Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja je izgubil v derbiju tihomorske divizije v gosteh pri San Jose Sharks z 2:5.

29. marec 2016 > 10:24

• Kralji izgubili proti plenilcem

Moštvo severnoameriške hokejske lige NHL Los Angeles Kings je v noči na torek gostovalo pri Nashville Predators in izgubilo z 2:5. Slovenec Anže Kopitar je za kralje dosegel dve podaji, gola pa sta v zadnji tretjini tekme prispevala Drew Doughty in Alec Martinez.

22. marec 2016 > 08:37