page name right

Milan

• Inter v škripcih pred dvobojem z Milanom
    Gagliardini

Nogometaši Interja so pred velikim milanskim derbijem v precejšnjih škripcih, saj so v preteklem kolu s sramotno predstavo in porazom proti Crotoneju pošteno razjezili trenerja Stefana Piolija.

11. april 2017 > 16:30

• Namesto Mihajlovića bo Milan vodil Brocchi
    Siniša Mihajlović

Italijanski nogometni klub Milan je na mestu glavnega trenerja zamenjal srbskega trenerja Sinišo Mihajlovića, so danes objavili italijanski mediji. Do konca sezone bo trenutno šesto uvrščeno ekipo v Seria A vodil 40-letni Cristian Brocchi, dozdajšnji trener mladinske ekipe in nekdanji igralec Milana.

12. april 2016 > 10:12

Alfred Duncan

Devet tekem je trajal niz neporaženosti AC Milana v Serie A, na srečanju 28. kroga proti Sassuolu pa je prišla streznitev. Sassuolo je na svojem Mapei stadionu Rossonere premagal z 2:0. Mrežo Milana je načel nekdanji član Interja.

07. marec 2016 > 08:33

• Jorginho: To je bil masaker!
    Jorginho

Na včerajšnjem derbiju 26. kroga Serie A med Napolijem in Milanom ni bilo zmagovalca. Tekma se je po dveh golih v prvem polčasu končala z izidom 1:1, Napoli pa je iz rok izpustil priložnost za vrnitev na vrh lestvice. Tam ostaja torinski Juventus, ki ima točko prednosti pred Neapeljčani.

23. februar 2016 > 11:32