page name right

Domen Jarc



  • Gebrselassie v velikem slogu slavil v Manchestru
    Haile

    Etiopijec Haile Gebrselassie je še petič slavil na cestnem teku v Manchestru. Ob postavitvi najboljšega letošnjega rezultata na 10 kilometrov na cesti je za seboj pustil tudi rojaka Tsegayja Kebedeja in Ayela Absheroja, ki sta dopolnila etiopski uspeh na drugem in tretjem mestu.

    20. maj 2012 > 19:19

  • Gebrhiwot v Šanghaju zakorakal na veliki oder
    Hagos Gebrhiwot

    Diamantna liga je s številnimi mitingi postala poleg spektakla tudi tekmovalni poligon, na katerem lahko v ospredje stopijo mlajši atleti. In drugi miting sezone v Šanghaju je za to odlično izkoristil Etiopijec Hagos Gebrhiwot. Čas 13:11,00 na 5000 metrov sicer ni nič posebnega v svetovni atletike, a če za teboj zaostaneta olimpijski in svetovni prvak Kenenisa Bekele ter svetovni dvoranski podprvak iz letošnje sezone v Istanbulu Augustine Choge, ob tem pa v deževnem vremenu postaviš se najboljši izid sezone na svetu, je to že druga zgodba.

    20. maj 2012 > 13:56

  • New York z 'rebreakom' do vodstva z 2:1
    Chris Kreider in Martin Brodeur

    Tretja tekma konferenčnega finala na vzhodu v ligi NHL je pripadla hokejistom New York Rangers, ki so s 3:0 slavili na gostovanju v New Jerseyju. Zadetke za vodstvo v zmagah z 2:1 so dosegli Dan Girardi, Chris Kreider in Ryan Callahan, svoje pa je s 36 obrambami seveda dodal še Henrik Lundqvist.

    20. maj 2012 > 07:50

  • FOTO: Chelsea po enajstmetrovkah na vrh Evrope
    Chelsea

    Zadnje dejanje letošnje sezone Lige prvakov, veliki finale med münchenskim Bayernom in londonskim Chelseajem, ki ga je gostila Bayernova Allianz Arena je z 2:1 pripadel angleški ekipi. Po rednem delu in podaljških je bilo 1:1, tako da so o zmagovalcu odločali streli z belo tečke, pri katerih so bili natančnejši in srečnejši Londončani.

    20. maj 2012 > 00:48

  • 'Nole' v Rimu preko Federerja do finala z Nadalom
    Rafael Nadal

    Španec Rafael Nadal je v polfinalu mastersa v Rimu z nagradnim skladom 2,95 milijona evrov premagal rojaka Davida Ferrera s 7:6 (6) in 6:0 in se bo v finalu pomeril s prvim igralcem svet Srbom Novakom Djokovićem. Slednji je bil boljši od Rogerja Federerja.

    19. maj 2012 > 23:07

  • Prikaži vse  

Zadnje novice


Morje vsebin