page name right

Real Madrid

• Atletico in Real v polfinalu LP
    Jan Oblak

Znana sta prva polfinalista nogometne lige prvakov. Po povratnih tekmah v Leicestru in Madridu sta se med najboljše štiri evropske ekipe uvrstila Atletico in Real, ki sta izločila Leicester in Bayern.

18. april 2017 > 23:20

• MVP kola je Luka Dončič
    GettyImages

Nepozabna predstava Luke Dončiča proti Baskoniji mu je prinesla naslov najboljšega igralca kola v španskem košarkarskem prvenstvu. Zasluženo.

10. april 2017 > 13:34

real

Real Madrid je proslavil 11. naslov v nogometni ligi prvakov. Slavje, ki je potekalo na Santiagu Bernabeu, se je začelo sinoči ob 22.00. Igralci so drug za drugim ob ovaciji gledalcev prikorakali na stadion, za konec pa je noč nad Madridom razsvetil tudi veličasten ognjemet.

30. maj 2016 > 11:21

• Pri Realu več kot pol milijona na glavo za zmago
    Real Madrid - Basel

Real Madrid ima priložnost, da na sobotnem srečanju v finalu lige prvakov še poveča prednost pred zasledovalci v seštevku najprestižnejših lovorik Stare celine. Če bi premagali Atletico, bi ligo prvakov osvojili že enajstič, motivacija pa je prišla v obliki denarja, saj bo vsak član prve ekipe prejel 600.000 eur v primeru zmage.

28. maj 2016 > 17:28