page name right

Inter

• Mourinho v Zagreb po Perišića
    jose mourinho

Sloviti trener Manchester Uniteda Jose Mourinho je že pred časom vrgel oko na hitronogega hrvaškega napadalca Ivana Perišića, ki v v zadnjih dveh sezonah nosi dres milanskega Interja. Tokrat se je "The special one" kar sam odpravil v Zagreb.

24. marec 2017 > 16:31

Icardi in Lopez

Argentinca Maxi Lopez in Mauro Icardi sta tudi na sinočnji tekmi serie A med Interjem in Torinom poskrbela, da svetovni mediji pišejo o njiju. A ne zaradi doseženih zadetkih na tekmi (kljub temu, da je Icardi sicer na tekmi zadel iz enajstmetrovke), ampak zaradi reakcije Lopeza, ko na začetku tekme ni želel seči v roko Icardiju. Ta je namreč poročen z Lopezovo nekdanjo ženo Wando Naro. Ta je Lopeza varal z Icardijem, ko sta bila oba člana Sampdorije.

04. april 2016 > 15:35

Samir Handanovič

Slovenski vratar Samir Handanović je tudi na sinočnji tekmi med Interjem in Torinom (1:2), reševal svojo ekipo z obrambami. Tako je v 52. minuti zaustavil nevaren poizkus Andree Belottija. Ni kaj, Handanović prav gotovo ni kriv za slabo formo Interja.

04. april 2016 > 11:33

• Priložnost bo dobil proti svojim nekdanjim
    Hernanes

Hernanes se je pred začetkom letošnje sezone preselil iz Interja v Juventus za približno 11 milijonov evrov, njegov začetek pa je bil daleč od pričakovanj. Tiste redke minute, ki jih je prebil na zelenici, je odigral pod povprečjem, na zadnji tekmi proti Bayernu pa je bil eden boljših posameznikov in bo dobil mesto v prvi postavi tudi proti Interju, njegovi nekdanji ekipi.

27. februar 2016 > 08:22