[38]
194842

Projektil Sodiča in gol v sodnikovem podaljšku Sloveniji prinesla četrtfinale! (VIDEO)

9. 6. 2023, 20.58

Slovenija je v osmini finala svetovnega prvenstva v malem nogometu z 2:1 premagala Kitajsko in se uvrstila v četrtfinale.

Vsi zadetki so padli v zadnjih minutah srečanja. Slovenijo je minuto pred koncem v vodstvo povedel Matevž Sodič. Kitajska je nato zaigrala brez vratarja in v dveh minutah prišla do izenačenja. Gol je dosegel Wei Feng.

Kitajska je v zaključku ostala brez enega igralca, a vseeno hotela doseči zmagoviti zadetek. V enem zadnjih napadov so zapravili žogo in v protinapad so prešli Slovenci ter preko Boštjana Preskarja v 42. minuti povedli z 2:1. V četrtfinalu se bo Slovenija udarila s Hrvaško.

Video, foto: Šport TV

1

Analiza Šport TV: Mura še naprej anemična, rezervisti Kopra naredili razliko...Več