Trenutno na sporedu
02:15
177. oddaja, Košarka - FIBA Basketball
01:15
Bologna - Juventus, Nogomet - Serie A
01:15
Info Šport
Danes, 29.05.Jutri, 30.05.Sreda, 31.05.Četrtek, 01.06.
Petek, 02.06.Sobota, 03.06.Nedelja, 04.06.Ponedeljek, 05.06.
05:00
Portugalska, vrhunci, Reli - WRC
06:00
TV Shopping
06:30
Cagliari - Milan, Nogomet - Serie A
08:30
Sampdoria - Napoli, Nogomet - Serie A
10:30
Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet - Portugalski pokal
12:30
Finale: Angers - PSG, Nogomet - Francoski pokal
14:30
Top Shop
15:00
Dinamo - Rijeka, Nogomet - Hrvaška liga
16:00
VN Francije, prva dirka, Motokros - MXGP
17:00
VN Francije, druga dirka, Motokros - MXGP
18:55 V ŽIVO
Anglija - Angola, Nogomet - Toulon U-20
21:00 PRVIČ
Vrhunci 38. kola, Nogomet - Serie A
21:45
Roma - Genoa, Nogomet - Serie A
23:45 PRVIČ
Vrhunci, Nogomet - Copa Libertadores
00:15
Bologna - Juventus, Nogomet - Serie A
02:05 V ŽIVO
, Hokej na ledu - NHL Playoffs
05:00
Toulon U-20: Anglija - Angola, Nogomet
07:00 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
09:00
TV Shopping
09:30
Serie A: Cagliari - Milan, Nogomet
11:30
Portugalski pokal: Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet
13:30
Top Shop
14:00
Francoski pokal: Finale: Angers - PSG, Nogomet
16:00
TV Shopping
16:30
Hrvaška liga: Dinamo - Rijeka, Nogomet
18:30
MXGP: VN Francije, prva dirka, Motokros
19:30
MXGP: VN Francije, druga dirka, Motokros
20:25 V ŽIVO
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
22:15
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
23:00
Serie A: Bologna - Juventus, Nogomet
01:00
Toulon U-20: Francija - Wales, Nogomet
03:00
Švicarski pokal: Finale: Basel - Sion, Nogomet
05:00
MX2: VN Francije, prva dirka, Motokros
06:00
MX2: VN Francije, druga dirka, Motokros
07:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Slovenija - Finska, Hokej na ledu
09:00
TV Shopping
09:30
Hrvaška liga: Dinamo - Rijeka, Nogomet
11:30
Bundesliga: Flensburg - Rhein Neckar, Rokomet
13:00
Bundesliga: Vrhunci 31. kola, Rokomet
13:30
Top Shop
14:00
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
15:30
TV Shopping
16:00
Serie A: Roma - Genoa, Nogomet
18:00 PRVIČ
Serie A magazin: 38. oddaja, Nogomet
18:30 PRVIČ
MXGP: Motokros Magazin, VN Francije, Motokros
18:55 V ŽIVO
Bundesliga: Goppingen - Flensburg, Rokomet
20:40 V ŽIVO
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
22:15 PRVIČ
EHF Liga prvakov: Napoved F4, Rokomet
22:45 DANES
Bundesliga: Rhein Neckar - Kiel, Rokomet
00:15
Toulon U-20: Brazilija - Indonezija, Nogomet
02:05 V ŽIVO
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
05:00
Toulon U-20: Češka - Škotska, Nogomet
07:00 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
09:00
TV Shopping
09:30
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
10:00
Bundesliga: Goppingen - Flensburg, Rokomet
11:30
Bundesliga: Rhein Neckar - Kiel, Rokomet
13:00
EHF Liga prvakov: Napoved F4, Rokomet
13:30
Top Shop
14:00
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
15:30
TV Shopping
16:00
MXGP: VN Francije, prva dirka, Motokros
17:00
MXGP: VN Francije, druga dirka, Motokros
17:55 V ŽIVO
Prijateljska tekma: Slovenija - Hrvaška, ženske, Košarka
20:00 PRVIČ
FIBA Basketball: 178. oddaja, Košarka
20:25 V ŽIVO
Španska liga: Polfinale: , druga tekma, Košarka
22:15
MXGP: Motokros Magazin, VN Francije, Motokros
22:45
Serie A: Roma - Genoa, Nogomet
00:45
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
01:30
Toulon U-20: Anglija - Kuba, Nogomet
03:15
Toulon U-20: Brazilija - Indonezija, Nogomet
05:00
Toulon U-20: Angola - Japonska, Nogomet
07:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Slovenija - Češka, Hokej na ledu
09:00
TV Shopping
09:30
Francoski pokal: Finale: Angers - PSG, Nogomet
11:30
Serie A: Sampdoria - Napoli, Nogomet
13:30
Serie A magazin: 38. oddaja, Nogomet
14:00
Top Shop
14:30
FIBA Basketball: 178. oddaja, Košarka
15:00
Španska liga: Polfinale: , druga tekma, Košarka
16:30
TV Shopping
17:00
Prijateljska tekma: Slovenija - Hrvaška, ženske, Košarka
18:30
MXGP: VN Francije, prva dirka, Motokros
19:30
MXGP: VN Francije, druga dirka, Motokros
20:25 V ŽIVO
Španska liga: Polfinale: , druga tekma, Košarka
22:15
MXGP: Motokros Magazin, VN Francije, Motokros
22:45
Hrvaška liga: Dinamo - Rijeka, Nogomet
07:00
Palermo - Empoli, Nogomet - Serie A
09:00
Vasco Da Gama - Fluminense, Nogomet - Brazilska liga
11:00
Finale: Basel - Sion, Nogomet - Švicarski pokal
13:00
Finale: Munster - Scarlets, Rugby - Pro12
15:00
Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, Košarka - Španska liga
16:30
Četrtfinale: Barcelona - Valencia, druga tekma, Košarka - Španska liga
18:00
Cagliari - Milan, Nogomet - Serie A
20:00
Sao Paulo - Palmeiras, Nogomet - Brazilska liga
22:00
Vrhunci 38. kola, Nogomet - Serie A
22:45
Vrhunci, Nogomet - Copa Libertadores
23:15
Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet - Portugalski pokal
01:15
Info Šport
07:00
Portugalski pokal: Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet
09:00
Brazilska liga: Vasco Da Gama - Fluminense, Nogomet
11:00
Serie A: Palermo - Empoli, Nogomet
13:00
Brazilska liga: Sao Paulo - Palmeiras, Nogomet
15:00
Copa Libertadores: Vrhunci, Nogomet
15:30
Toulon U-20: Anglija - Angola, Nogomet
17:30
Prijateljska tekma: Slovenija - Turčija, ženske, Košarka
19:00
Prijateljska tekma: Slovenija - Poljska, ženske, Košarka
20:30
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
21:00 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
23:00
MX2: VN Francije, prva dirka, Motokros
00:00
MX2: VN Francije, druga dirka, Motokros
01:00
Info Šport
07:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Polfinale: Kanada - Rusija, Hokej na ledu
09:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Polfinale: Finska - Švedska, Hokej na ledu
11:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Finale: Kanada - Švedska, Hokej na ledu
13:00
Portugalski pokal: Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet
15:00
FIFA Football Show: 63. oddaja, Nogomet
15:30
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
16:55 V ŽIVO
Toulon U-20: Češka - Škotska, Nogomet
19:00
Serie A magazin: 38. oddaja, Nogomet
19:25 V ŽIVO
Toulon U-20: Brazilija - Indonezija, Nogomet
21:30
Copa Libertadores: Vrhunci, Nogomet
22:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Francije, Motokros
22:30 DANES
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
00:00
WRC: Portugalska, vrhunci, Reli
01:00
Info Šport
07:00
Toulon U-20: Anglija - Angola, Nogomet
09:00
Toulon U-20: Francija - Wales, Nogomet
11:00
Toulon U-20: Češka - Škotska, Nogomet
13:00
Toulon U-20: Brazilija - Indonezija, Nogomet
15:00
MX2: VN Francije, prva dirka, Motokros
16:00
MX2: VN Francije, druga dirka, Motokros
17:00
Bundesliga: Rhein Neckar - Kiel, Rokomet
18:30
EHF Liga prvakov: Napoved F4, Rokomet
19:00 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
21:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Francije, Motokros
21:30 DANES
Toulon U-20: Angola - Japonska, Nogomet
23:30 DANES
Toulon U-20: Anglija - Kuba, Nogomet
01:30
Info Šport
07:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Polfinale: Kanada - Rusija, Hokej na ledu
09:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Polfinale: Finska - Švedska, Hokej na ledu
11:00
IIHF SP elitne divizije 2017: Finale: Kanada - Švedska, Hokej na ledu
13:00
Brazilska liga: Vasco Da Gama - Fluminense, Nogomet
15:00
Serie A: Crotone - Lazio, Nogomet
17:00
Brazilska liga: Sao Paulo - Palmeiras, Nogomet
19:00
Serie A magazin: 38. oddaja, Nogomet
19:30
MX2: VN Francije, prva dirka, Motokros
20:30
MX2: VN Francije, druga dirka, Motokros
21:30 DANES
Toulon U-20: Bahrain - Wales, Nogomet
23:30 DANES
Toulon U-20: Francija - Slonokoščena obala, Nogomet
05:00
Finale: Basel - Sion, Nogomet - Švicarski pokal
06:45
TV Shopping
07:15
Portugalska, vrhunci, Reli - WRC
08:15
Finale: Munster - Scarlets, Rugby - Pro12
10:15
Top Shop
10:45
Slovenija - Turčija, ženske, Košarka - Prijateljska tekma
12:30
Top Shop
13:00
Slovenija - Poljska, ženske, Košarka - Prijateljska tekma
14:30
177. oddaja, Košarka - FIBA Basketball
15:00
Top Shop
15:30
Flensburg - Rhein Neckar, Rokomet - Bundesliga
17:00 PRVIČ
Vrhunci 31. kola, Rokomet - Bundesliga
17:30
TV Shopping
18:00
Finale: Angers - PSG, Nogomet - Francoski pokal
20:00
Top Shop
20:30
VN Francije, prva dirka, Motokros - MX2
21:30
VN Francije, druga dirka, Motokros - MX2
22:30
21. oddaja, Ekstremni športi - World of Free Sports
23:00
Crotone - Lazio, Nogomet - Serie A
01:00
Vasco Da Gama - Fluminense, Nogomet - Brazilska liga
03:00
Nacional - Lanus, Nogomet - Copa Libertadores
05:00
Pro12: Finale: Munster - Scarlets, Rugby
06:45
TV Shopping
07:15
Toulon U-20: Anglija - Angola, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Klubi sveta: 21. oddaja, Nogomet
10:00
Brazilska liga: Vasco Da Gama - Fluminense, Nogomet
12:00
Top Shop
12:30
MX2: VN Francije, prva dirka, Motokros
13:30
MX2: VN Francije, druga dirka, Motokros
14:30
Top Shop
15:00
Bundesliga: Flensburg - Rhein Neckar, Rokomet
16:30
Bundesliga: Vrhunci 31. kola, Rokomet
17:00
TV Shopping
17:30 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
19:25 V ŽIVO
Toulon U-20: Francija - Wales, Nogomet
21:30
Copa Libertadores: Vrhunci, Nogomet
22:00
Top Shop
22:30 DANES
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
00:00
Prijateljska tekma: Slovenija - Poljska, ženske, Košarka
01:30
Portugalski pokal: Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes, Nogomet
03:15
Copa Libertadores: Nacional - Lanus, Nogomet
05:00
Copa Libertadores: Palmeiras - Atletico Tucuman, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Toulon U-20: Anglija - Angola, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Toulon U-20: Francija - Wales, Nogomet
11:15
Top Shop
11:45
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
12:30
Serie A: Cagliari - Milan, Nogomet
14:15
Top Shop
14:45
Serie A: Sampdoria - Napoli, Nogomet
16:30
TV Shopping
17:00
Bundesliga: Flensburg - Rhein Neckar, Rokomet
18:30
Bundesliga: Vrhunci 31. kola, Rokomet
18:55 V ŽIVO
Bundesliga: Leipzig - Magdeburg, Rokomet
20:40 V ŽIVO
Bundesliga: Rhein Neckar - Kiel, Rokomet
22:30
Top Shop
23:00 DANES
Toulon U-20: Češka - Škotska, Nogomet
01:00
Toulon U-20: Francija - Wales, Nogomet
03:00
Toulon U-20: Brazilija - Indonezija, Nogomet
05:00
Pro12: Finale: Munster - Scarlets, Rugby
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A: Cagliari - Milan, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
11:00
Španska liga: Polfinale: , prva tekma, Košarka
12:30
Top Shop
13:00
Bundesliga: Leipzig - Magdeburg, Rokomet
14:30
Bundesliga: Goppingen - Flensburg, Rokomet
16:00
EHF Liga prvakov: Napoved F4, Rokomet
16:30
Top Shop
16:55 V ŽIVO
Toulon U-20: Angola - Japonska, Nogomet
19:00
TV Shopping
19:25 V ŽIVO
Toulon U-20: Anglija - Kuba, Nogomet
21:30
Top Shop
22:00 DANES
NHL Playoffs: , Hokej na ledu
00:00
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
00:45
Copa Libertadores: Vrhunci, Nogomet
01:15
Toulon U-20: Češka - Škotska, Nogomet
03:15
Toulon U-20: Anglija - Kuba, Nogomet
05:00
Copa Libertadores: Nacional - Lanus, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A: Crotone - Lazio, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Prijateljska tekma: Slovenija - Hrvaška, ženske, Košarka
11:00
Top Shop
11:30
Bundesliga: Goppingen - Flensburg, Rokomet
13:00
Bundesliga: Leipzig - Magdeburg, Rokomet
14:30
Bundesliga: Rhein Neckar - Kiel, Rokomet
16:00
EHF Liga prvakov: Napoved F4, Rokomet
16:30
Top Shop
16:55 V ŽIVO
Toulon U-20: Bahrain - Wales, Nogomet
19:00
TV Shopping
19:25 V ŽIVO
Toulon U-20: Francija - Slonokoščena obala, Nogomet
21:30
Top Shop
22:00
FIBA Basketball: 178. oddaja, Košarka
22:30 DANES
Španska liga: Polfinale: , druga tekma, Košarka