Kiel - Rhein Neckar

LP: Rhein Neckar v gosteh do minimalne prednosti

Začenjajo se izločilni boji v rokometni ligi prvakov. Prvi obračun osmine finala je bil povsem nemški, saj so se v Kielu domače zebre pomerile z Rhein Neckarjem. Gostujoči levi so prvi polčas dobili z 12:10, minimalno prednost pa zadržali vse do konca...
22. marec 2017

Kiel

Zebre v pričakovanju "finala"

Dvoboje osmine finala letošnje rokometne Lige prvakov na ŠPORT TV,...
Meshkov Brest - Zagreb

SEHA: Zaključni turnir četverice bo v Brestu!

Šesti zaključni turnir v regionalni rokometni ligi...
20. marec 2017
Blaž Janc

Član rokometašev Celja Pivovarne Laško Blaž Janc, je bil ponovno...
17. marec 2017

Zadnje novice

• Nantes brez strahu proti Parižanom

Nemškemu obračunu Kiela in Rhein Neckar Lowen, s katerim so se pred dnevi začeli zaključni dvoboji v rokometni Ligi prvakov, sledi vroči rokometni vikend. Dvoboja Zagreb - Veszprem in Nantes - PSG le na Šport TV.

24. marec 2017 > 17:41

Prvi par osmine finala rokometne lige prvakov je postregel s pravim spektaklom. Prva tekma med Kielom in Rhein Neckarjem je bila izenačena od začetka do konca, na koncu so se z gostovanja z zadetkom prednosti vrnili levi iz Mannheima (25:24). V prvem polčasu so sodniki prekinili tekmo, saj je težave povzročala mreža na enem izmed golov, situacijo so rešili kar z lepilnim trakom.

23 marec 2017 > 13:14