dybala golazo

Juventus je z rezultatom 2:0 premagal Lazio in tako prišel do že 27. zaporedne zmage na domačem štadionu. Stara dama je povedla že v peti minuti, ko je čudovito podajo Mandžukića v mojstrski zadetek pretvoril Dybala.
23. januar 2017

Valter Birsa

Birsa: Kitajska? Zdaj ne razmišljam o tem

Chievo je na sobotnem obračunu proti Fiorentini moral...
22. januar 2017
Juventus - Lazio

Serie A: Juve zmagal, Roma prav tako

Po tem ko je Napoli v gosteh premagal Milan, Fiorentina pa...
Magazin Serie A

Magazin Serie A, 20. oddaja

V 20. oddaji smo pregledali najzanimivejše dogajanje v prvem kolu druge...
19. januar 2017

Zadnje novice

23. januar 2017 > 09:59

• Serie A: Juve zmagal, Roma prav tako

Po tem ko je Napoli v gosteh premagal Milan, Fiorentina pa Chievo, je nedeljske tekme odprl Juventus doma proti Laziu. Z ofenzivno igro so črno-beli premagali Lazio z 2:0 in tako zabeležili 27. zaporedno zmago na svojem stadionu. Inter in Sassuolo sta bila uspešna v gosteh, Bologna in Empoli pa doma. Zvečer je zmagala tudi Roma, tako da na vrhu lestvice ni sprememb.

22 januar 2017 > 22:52