sportida

Udeležence olimpijade presenetila Ilka Štuhec

Slovenska reprezentanca, ki je prejšnji teden na zimskih igrah specialne olimpijade v avstrijskem Schladmingu, Ramsauu in Gradcu osvojila 23 medalj, med njimi devet zlatih, je na današnjem sprejemu v Mariboru doživela prav posebno presenečenje. Obiskala...
28. marec 2017

Peter Prevc - Planica 2017

Peter Prevc: Boril sem se, boj ni bil uspešen!

Slovenija je na finalu sezone svetovnega pokala v...
25. marec 2017
sportida

Norvežanom ekipna tekma, Slovenci brez stopničk

Norveški smučarski skakalci so zmagovalci ekipne...
Filip Flisar

Flisar po veliki smoli četrti na SP

Slovenski smučar prostega sloga Filip Flisar ni ubranil naslova...
18. marec 2017

Zadnje novice

• Udeležence olimpijade presenetila Ilka Štuhec

Slovenska reprezentanca, ki je prejšnji teden na zimskih igrah specialne olimpijade v avstrijskem Schladmingu, Ramsauu in Gradcu osvojila 23 medalj, med njimi devet zlatih, je na današnjem sprejemu v Mariboru doživela prav posebno presenečenje. Obiskala jih je druga najboljša alpska smučarka sveta v pravkar minuli sezoni Ilka Štuhec.

28. marec 2017 > 12:34

• Norvežanom ekipna tekma, Slovenci brez stopničk

Norveški smučarski skakalci so zmagovalci ekipne tekme za svetovni pokal v poletih v Planici. Slovenci Anže Semenič, Domen Prevc, Jurij Tepeš in Peter Prevc so pred domačimi gledalci zasedli peto mesto. Norveška je pod Poncami zbrala 1551,6 točke, drugo mesto je osvojila Nemčija s 1502,6 točke, tretje pa Poljska s 1493,8 točke.

25 marec 2017 > 12:52