Teja Gregorin

Dahlmeierjevi peto zlato, Gregorinova peta

Nemka Laura Dahlmeier je na svetovnem biatlonskem prvenstvu v Hochfilznu osvojila še peto zlato kolajno, kar doslej ni uspelo še nobeni tekmovalki. Najboljša je bila tudi na zadnji ženski preizkušnji, tekmi s skupinskim startom, na kateri je drugo mesto...
19. februar 2017

Zmaga Koukalovi, Gregorinova 30.

Na biatlonskem svetovnem prvenstvu v Hochfiznu so razdelili prvi...
10. februar 2017
Simon Schempp

Nemški mešani štafeti zlato, Slovenija daleč zadaj

Mešana štafeta Nemčije je osvojila prvo zlato...
09. februar 2017
Pokljuka

Pokljuki nova priložnost za prvenstvo 2021

Mednarodna biatlonska zveza je danes na izrednem kongresu...
08. februar 2017

Zadnje novice

• Dahlmeierjevi peto zlato, Gregorinova peta

Nemka Laura Dahlmeier je na svetovnem biatlonskem prvenstvu v Hochfilznu osvojila še peto zlato kolajno, kar doslej ni uspelo še nobeni tekmovalki. Najboljša je bila tudi na zadnji ženski preizkušnji, tekmi s skupinskim startom, na kateri je drugo mesto osvojila Američanka Susan Dunklee. Obe na strelišču nista grešili, zadeli sta vseh 20 strelov.

19. februar 2017 > 13:17

• Dahlmeierjevi zlato na 15 kilometrov, Gregorin 12.

Nemka Laura Dahlmeier je na svetovnem prvenstvu v biatlonu v Hochfilznu osvojila zlato medaljo na 15 kilometrov. Tako kot pred dvema letom v Kontiolahtiju je bila druga Čehinja Gabriela Koukalova, bron je osvojila Italijanka Alexia Runggaldier. Najboljša Slovenka je bila Teja Gregorin na 12. mestu.

15 februar 2017 > 18:16