Teja Gregorin

Zmaga na Finsko, Gregorinova 22.

Finka Kaisa Mäkäräinen je zmagovalka sprinterske tekme svetovnega pokala v biatlonu v Ruhpoldingu. Finka je na 7,5 kilometra dolgi preizkušnji zadela vseh deset tarč in najbližjo zasledovalko, Čehinjo Gabrielo Koukalovo, prehitela za 22 sekund. Tretja je bila Nemka...
14. januar 2017

Premiera v 2017 Koukalovi, Gregorinova 33.

Biatlonke so v Oberhofu opravile s premiero v letu 2017....
06. januar 2017
Martin Fourcade

Fourcade razred zase tudi na Češkem

Francoski biatlonec Martin Fourcade se je tudi v Novem Mestu...
18. december 2016
Biatlon

31 ruskih biatloncev osumljenih zlorabe dopinga

Mednarodna biatlonska zveza ima pred seboj seznam z...
15. december 2016

Zadnje novice

• Zmaga na Finsko, Gregorinova 22.

Finka Kaisa Mäkäräinen je zmagovalka sprinterske tekme svetovnega pokala v biatlonu v Ruhpoldingu. Finka je na 7,5 kilometra dolgi preizkušnji zadela vseh deset tarč in najbližjo zasledovalko, Čehinjo Gabrielo Koukalovo, prehitela za 22 sekund. Tretja je bila Nemka Laura Dahlmeier (+30,1).

14. januar 2017 > 17:27

• Premiera v 2017 Koukalovi, Gregorinova 33.

Biatlonke so v Oberhofu opravile s premiero v letu 2017. Sprint je dobila lanska zmagovalka skupnega seštevka Čehinja Gabriela Koukalova, ki je na 10-kilometrski progi premagala Finko Kaiso Mäkäräinen za 21 sekund, a je morala ta dvakrat v kazenski krog. Z eno strelsko napako in zaostankom 24 sekund je bila tretja Francozinja Marie Dorin Habert.

06 januar 2017 > 17:22