Stefan Kraft

Kraftu naslov na mali skakalnici, Peter Prevc 11.

Avstrijec Stefan Kraft je osvojil zlato medaljo na tekmi smučarjev skakalcev na svetovnem prvenstvu v Lahtiju (99,5 in 98 m, 270,8 točke). Drugi je bil Nemec Andreas Wellinger (96,5 in 100 m, 268,7), tretji pa njegov rojak Markus Eisenbichler (95 in...
25. februar 2017

Stefan Kraft - pyeongchang

Kraftu tekma v Pyeongchangu, Lanišek četrti

Avstrijec Stefan Kraft je zmagal na tekmi za svetovni...
15. februar 2017
Peter Prevc

Stoch slavil v Sapporu, starejši Prevc šesti

Poljak Kamil Stoch je zmagal na drugi tekmi za...
12. februar 2017
Ema Klinec

Maren Lundby zmagala na Ljubnem, Ema Klinec peta

Norvežanka Maren Lundby je zmagala na tekmi za...
11. februar 2017

Zadnje novice

• Kraftu naslov na mali skakalnici, Peter Prevc 11.

Avstrijec Stefan Kraft je osvojil zlato medaljo na tekmi smučarjev skakalcev na svetovnem prvenstvu v Lahtiju (99,5 in 98 m, 270,8 točke). Drugi je bil Nemec Andreas Wellinger (96,5 in 100 m, 268,7), tretji pa njegov rojak Markus Eisenbichler (95 in 100,5 m, 263,6). Edini slovenski finalist Peter Prevc je bil 11. (92,5 in 95 m, 247,2).

25. februar 2017 > 18:49

• Venezuelci niso verjeli, da je smučarski tekač

Adrian Solano morda na bližnjem svetovnem prvenstvu v nordijskem smučanju v Lahtiju ne bo v ospredju, ko bo šlo zares v tekaških smučinah, ima pa že zdaj dobro zgodbo in morda tudi izgovor, če bo nastopil slabše od pričakovanj. Za venezuelskim tekačem je namreč prava odisejada na poti na prizorišče SP.

22 februar 2017 > 18:08